Lucan Arena, Venues (Lucan Minor Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevFebruary, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Jan 19Jan 20Jan 21Jan 22Jan 23Jan 24Jan 25
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
Atom Rep (U11)
W (4-0)
4:00 PM
vs. Wallaceburg Lakers
[O-AC-C03]
Atom Girls B (U11)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Atom Girls B (U11)
5:00 PM
vs. Lambeth
PeeWee LM White (U13)
W (7-2)
6:00 PM
vs. Lambeth Lancers Maroon
[PB-077]
PeeWee LM Green (U13)
L (4-7)
7:30 PM
vs. Dorchester Dragons 3
[PA-073]
Bantam Girls B (U15) & Bantam Girls HL (U15)
8:40 PM-9:50 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:45 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11) & Atom Girls HL (U11)
5:45 PM-6:30 PM
Shared Practice
PeeWee Girls C (U13)
L (0-2)
6:40 PM
vs. St. Thomas
PeeWee Rep (U13)
W (4-1)
7:40 PM
vs. Wallaceburg Lakers
[O-PC-C03]
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom LM Green (U11) & Atom LM White (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Atom Rep (U11) & PeeWee LM White (U13)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
PeeWee Girls B (U13) & PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Bantam LM (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
All Teams
10:00 PM-10:50 PM
OPEN ICE
IP - Thauer (U7) & IP - Serino (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Mitchell (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11)
W (4-1)
6:00 PM
vs. Lambeth
Bantam Girls HL (U15)
L (2-3)
7:00 PM
vs. London Devilettes HL White
[BAND2-28]
Bantam Girls B (U15)
T (2-2)
8:00 PM
vs. Sarnia
IP - Sparling (U7) & IP - Bowering (U7)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
PeeWee LM Green (U13)
8:30 AM-9:20 AM
Practice
Novice Girls Tier 2 (U9)
T (0-0)
9:30 AM
vs. St. Thomas Panthers
[NOVD-10]
Novice Girls Tier 1 (U9)
L (2-5)
10:30 AM
vs. Stratford Aces White
[NOVA-09]
Atom Girls HL (U11)
L (2-4)
11:30 AM
vs. North Middlesex Jr. Stars HL
[ATOD2-24]
Atom Girls B (U11)
W (1-0)
12:30 PM
vs. Ilderton
Atom Rep (U11)
1:35 PM-2:35 PM
Practice
Atom Girls B (U11)
2:40 PM-3:40 PM
Practice
PeeWee Girls C (U13)
T (0-0)
3:50 PM
vs. Woodstock Wildcats C
[PWD2-16]
PeeWee LM White (U13)
4:55 PM-5:50 PM
Practice
Midget Girls C (U18)
W (1-0)
6:00 PM
vs. Sarnia Lady Sting C1
[MIDD1-34]
Jan 26Jan 27Jan 28Jan 29Jan 30Jan 3101
Novice Rep (U9) & Novice Girls Tier 1 (U9)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
PeeWee Rep (U13)
3:00 PM-4:20 PM
Practice
Bantam LM (U15)
W (5-1)
4:30 PM
vs. Thamesford Attack
[BB-057]
Midget LM (U18)
W (9-3)
6:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Red
[MA-019]
PeeWee LM Green (U13) & PeeWee LM White (U13)
7:30 PM-8:20 PM
Shared Practice
Bantam Girls B (U15) & Bantam Girls HL (U15)
8:30 PM-9:50 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11) & Atom Girls HL (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Atom LM White (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee Girls C (U13)
L (1-3)
8:00 PM
vs. Woodstock Wildcats C
[PWD2-13]
Development Ice
7:30 PM-8:20 PM
Goalie Development
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
PeeWee Rep (U13)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom LM Green (U11) & Atom Rep (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
PeeWee Girls B (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Bantam LM (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Midget LM (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Adamthwaite (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Sparling (U7) & IP - Bowering (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Serino (U7)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Minor Novice #2 (U8)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
All Teams
7:00 PM-8:20 PM
OPEN HALF ICE
Minor Novice #1 (U8)
7:00 PM-8:20 PM
Practice
All Teams
8:30 PM-9:50 PM
OPEN ICE
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Adamthwaite (U7)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
IP - Thauer (U7)
8:30 AM
vs. Ilderton Green
IP - Bowering (U7)
8:30 AM
vs. Ilderton Red
Novice LM (U9)
W (8-1)
9:30 AM
vs. East Lambton Eagles
[NC-55]
Novice Rep (U9)
L (2-4)
10:30 AM
vs. Port Stanley Jr. Sailors
[N154]
Atom LM Green (U11)
L (1-4)
11:30 AM
vs. Lambton Shores Predators Red
[AA1-2]
All Teams
12:30 PM-1:25 PM
OPEN ICE
Atom Rep (U11)
L (1-6)
1:35 PM
vs. Belmont Rangers
[o-AC-F02]
PeeWee Rep (U13)
T (4-4)
2:40 PM
vs. Lambton Shores Predators
[O-PC-F02]
Minor Novice #1 (U8)
4:00 PM
vs. Lambeth Lancers Maroon
[PN-0833]
Minor Novice #2 (U8)
4:00 PM
vs. Ilderton Jets Red
[PN-0877]
Novice Rep (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
02030405060708
Novice Rep (U9) & Novice Girls Tier 1 (U9)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
Minor Novice #2 (U8)
8:30 AM
vs. St. Thomas Jr Stars 2
[PN-0870]
Minor Novice #1 (U8)
8:30 AM
vs. St. Thomas Jr Stars 1
[PN-0809]
Atom LM White (U11)
L (1-5)
3:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars 1
[AD2-2]
All Teams
4:00 PM-4:50 PM
OPEN ICE
PeeWee LM White (U13)
W (4-2)
5:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[PC1-1]
PeeWee LM White (U13)
W (5-1)
7:30 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[PC1-3]
Bantam LM (U15)
T (7-7)
8:30 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[BC2-1]
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11) & Atom Girls HL (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Bantam Girls B (U15)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee LM Green (U13) & PeeWee Rep (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Bantam Girls HL (U15)
7:30 PM-8:20 PM
Practice
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom LM Green (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom LM White (U11) & Atom Rep (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
PeeWee Girls B (U13) & PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Midget LM (U18)
L (2-6)
9:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Black
[MA1-2]
IP - Thauer (U7) & IP - Mitchell (U7)
5:00 PM-5:45 PM
Shared Practice
IP - Bowering (U7) & IP - Serino (U7)
5:00 PM-5:45 PM
Shared Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Sparling (U7)
5:45 PM-6:30 PM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
5:45 PM-6:30 PM
Shared Practice
PeeWee Girls B (U13)
W (3-1)
6:40 PM
vs. Ilderton
PeeWee Rep (U13)
L (2-4)
7:40 PM
vs. Lambton Shores Predators
[O-PC-F04]
Bantam Girls B (U15)
T (1-1)
8:50 PM
vs. Ilderton
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
IP - Bowering (U7) & IP - Serino (U7)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
IP - Sparling (U7)
8:30 AM
vs. Ilderton Red
IP - Adamthwaite (U7)
8:30 AM
vs. Ilderton Yellow
Novice Girls Tier 2 (U9)
W (5-3)
9:30 AM
vs. Ilderton Jets HL
[NOVD-11]
Novice Girls Tier 1 (U9)
W (4-2)
10:30 AM
vs. Huron Heat B
[NOVA-12]
Atom Girls B (U11)
W (2-0)
11:30 AM
vs. Ilderton
Minor Novice #2 (U8)
12:30 PM
vs. Lambton Shores Predators Black
[PN-0892]
Minor Novice #1 (U8)
12:30 PM
vs. Lambton Shores Predators Red
[PN-0820]
Bantam Girls B (U15)
W (2-1)
1:35 PM
vs. Lambeth
Bantam LM (U15)
2:40 PM-3:40 PM
Practice
Initiation Program (U7)
3:50 PM-4:45 PM
Practice
Atom Girls HL (U11)
T (3-3)
5:00 PM
vs. St. Thomas Panthers HL
[ATO-D-06]
Bantam Girls HL (U15)
W (2-0)
6:00 PM
vs. London Devilettes HL Red
[BAN-D-4]
09101112131415
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Atom LM White (U11)
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Atom LM Green (U11)
L (0-6)
10:05 AM
vs. Lambton Shores Predators Red
[AA1-4]
Novice Rep (U9)
11:10 AM-12:00 PM
Practice
PeeWee Girls C (U13)
T (0-0)
12:10 PM
vs. Ilderton Jets C
[PW-C-4]
Bantam Girls HL (U15)
1:20 PM-2:15 PM
Practice
PeeWee LM Green (U13)
2:25 PM-3:30 PM
Practice
Atom Rep (U11)
3:40 PM-4:30 PM
Practice
Development Ice
5:00 PM-7:20 PM
Skills Development
PeeWee LM Green (U13)
W (6-2)
7:30 PM
vs. Point Edward Blackhawks
[PA1-4]
Bantam Girls B (U15) & Bantam Girls HL (U15)
8:30 PM-9:55 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
10:05 PM-10:50 PM
Practice
Novice Rep (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls HL (U11)
5:50 PM-6:40 PM
Practice
Atom Girls B (U11)
6:40 PM-7:30 PM
Practice
PeeWee Rep (U13)
W (2-1)
7:40 PM
vs. Lambton Shores Predators
[O-PC-F06]
PeeWee LM Green (U13) & PeeWee LM White (U13)
7:30 PM-8:20 PM
Shared Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom LM Green (U11) & Atom LM White (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Atom Rep (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee Girls B (U13) & PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Bantam LM (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Midget LM (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Serino (U7)
5:00 PM-5:45 PM
Shared Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Bowering (U7)
5:00 PM-5:45 PM
Shared Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Sparling (U7)
5:45 PM-6:30 PM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
5:45 PM-6:30 PM
Shared Practice
PeeWee LM Green (U13)
W (2-1)
6:40 PM
vs. Lambton Shores Predators Black
[PA1-3]
PeeWee LM White (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Bantam Girls B (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Serino (U7)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Sparling (U7)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Bowering (U7)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8)
9:30 AM
vs. Dorchester Dragons 1
[PN-0831]
Minor Novice #2 (U8)
9:30 AM
vs. Belmont Rangers
[PN-0879]
Atom LM Green (U11)
10:30 AM-11:20 AM
Linked Game Deleted
Atom Girls HL (U11)
11:30 AM-1:15 PM
Practice
Atom Rep (U11)
L (1-9)
1:35 PM
vs. Ilderton Jets
[SHL-ATM-Q2-04]
PeeWee Rep (U13)
L (2-4)
2:40 PM
vs. East Lambton Eagles
[O-P-C-Q1-1]
PeeWee Girls B (U13)
W (3-0)
3:50 PM
vs. Ilderton
Bantam Girls B (U15)
W (4-3)
4:50 PM
vs. Ilderton
Midget Girls C (U18)
W (5-0)
6:00 PM
vs. Lambeth
16171819202122
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice LM (U9)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
Novice Girls Tier 2 (U9)
W (5-4)
3:00 PM
vs. West Oxford Inferno
[NOVD-09]
Atom Girls B (U11)
W (5-0)
4:00 PM
vs. Woodstock
Pre-School (U5) & Development Ice
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
W (4-0)
6:00 PM
vs. Sarnia Lady Sting C1
[MID-A-05]
PeeWee LM White (U13)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
PeeWee LM Green (U13)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Midget LM (U18)
7:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Black
[MA1-4]
Bantam Girls B (U15) & Bantam Girls HL (U15)
8:30 PM-9:50 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11) & Atom Girls HL (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
PeeWee Rep (U13)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
PeeWee Girls B (U13)
7:30 PM
vs. St. Thomas
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom LM Green (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom LM Green (U11)
6:00 PM
vs. Aylmer Flames Red
[AA3-2]
Atom LM White (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee Girls B (U13)
8:00 PM
vs. Sarnia
Bantam LM (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Bowering (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Sparling (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Serino (U7)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Bantam LM (U15)
7:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[BC2-3]
Midget LM (U18)
8:30 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Black
[MA1-6]
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Bowering (U7)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Serino (U7)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Sparling (U7)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
Novice LM (U9)
10:30 AM
vs. Belmont Rangers
[NC-63]
Atom Girls B (U11)
11:30 AM
vs. London
Atom Girls HL (U11)
12:30 PM
vs. South Huron Sabres HL
[ATO-D-05]
Atom Rep (U11)
1:35 PM
vs. Ilderton Jets
[SHL-ATM-Q2-05]
PeeWee Rep (U13)
2:40 PM
vs. East Lambton Eagles
[O-P-C-Q1-4]
Novice Rep (U9)
3:50 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars
[N182]
Midget Girls C (U18)
6:10 PM
vs. Bluewater
23242526272829
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
7:30 AM-8:20 AM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
Bantam Girls B (U15)
4:00 PM
vs. West Oxford
Bantam Girls HL (U15)
5:00 PM
vs. London Devilettes HL Red
[BAN-D-6]
Bantam LM (U15)
6:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[BC2-5]
PeeWee LM White (U13)
7:30 PM-8:20 PM
Practice
Bantam LM (U15) & Bantam Girls HL (U15)
8:30 PM-9:50 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11)
6:00 PM
vs. Woodstock
Atom Girls HL (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee Rep (U13)
7:40 PM
vs. East Lambton Eagles
[O-P-C-Q1-6]
PeeWee LM Green (U13) & PeeWee Rep (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Bantam Girls B (U15)
7:30 PM
vs. Sarnia
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom LM Green (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom Rep (U11) & Atom LM White (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
PeeWee Girls B (U13) & PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Bantam Girls B (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Midget LM (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Adamthwaite (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Mitchell (U7) & IP - Sparling (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Bowering (U7) & IP - Serino (U7)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11)
7:00 PM
vs. Lambeth
PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[PW-C-5]
All Teams
9:00 PM-9:50 PM
OPEN ICE
All Teams
7:30 AM-8:20 AM
OPEN HALF ICE
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
IP - Bowering (U7) & IP - Serino (U7)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Sparling (U7)
8:30 AM-9:20 AM
Shared Practice
Novice LM (U9)
9:30 AM
vs. North Middlesex Jr. Stars
[NC-66]
Novice Rep (U9)
10:30 AM
vs. Mooretown Jr. Flags
[N192]
PeeWee Girls B (U13)
11:30 AM
vs. London
Bantam Girls B (U15)
12:30 PM
vs. Bluewater
Midget Girls C (U18)
6:10 PM
vs. West Oxford
Mar 01Mar 02Mar 03Mar 04Mar 05Mar 06Mar 07
Minor Novice #2 (U8)
8:30 AM
vs. St. Marys Rock Blue
[PN-0871]
Minor Novice #1 (U8)
8:30 AM
vs. St. Marys Rock White
[PN-0808]
PeeWee Girls B (U13)
3:00 PM
vs. Sarnia
PeeWee Girls C (U13)
4:00 PM
vs. St. Thomas
Atom Girls B (U11)
5:00 PM
vs. Woodstock
Midget Girls C (U18)
6:00 PM
vs. South Huron Sabres C
[MID-A-06]
PeeWee LM Green (U13)
7:30 PM-8:20 PM
Practice
Bantam Girls B (U15) & Bantam Girls HL (U15)
8:30 PM-9:50 PM
Shared Practice
Midget Girls C (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
Novice Girls Tier 1 (U9) & Novice Girls Tier 2 (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom Girls B (U11) & Atom Girls HL (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
PeeWee Rep (U13) & PeeWee LM White (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Novice Rep (U9) & Novice LM (U9)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Atom LM Green (U11) & Atom LM White (U11)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Atom Rep (U11)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
PeeWee Girls B (U13) & PeeWee Girls C (U13)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Bantam LM (U15)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Midget LM (U18)
10:00 PM-10:50 PM
Practice
IP - Thauer (U7) & IP - Mitchell (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Sparling (U7) & IP - Serino (U7)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
IP - Adamthwaite (U7) & IP - Bowering (U7)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Minor Novice #1 (U8) & Minor Novice #2 (U8)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Pre-School (U5)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
IP - Serino (U7)
7:30 AM-8:20 AM
Practice
Novice Rep (U9)
9:30 AM
vs. Ilderton Jets
[N203]
Novice LM (U9)
10:30 AM
vs. Strathroy Jr. Rockets White
[NC-70]
Atom Girls HL (U11)
11:30 AM
vs. Huron Heat HL 2
[ATO-D-04]
PeeWee Girls B (U13)
12:30 PM
vs. Ilderton
Atom LM Green (U11)
3:50 PM
vs. Aylmer Flames Red
[AA3-4]
Bantam Girls HL (U15)
5:00 PM
vs. St. Thomas Panthers HL
[BAN-D-5]
Venue Details
Google Maps
Lucan Arena
, Lucan,   
  • Current Season

    98 - 71 - 44
  • All-Time

    1288 - 992 - 344
Printed from lucanminorhockey.net on Monday, February 17, 2020 at 10:10 PM